Top

Vila per Qera

Çmimi: 
2500.00 EUR/month
Siperfaqe: 
482 m²
Dhoma Gjumi: 
4
Banjo: 
5
Garazh: 
yes
Vendodhje: 
Tirane
Kodi i Prones: 
AP-357

Vila ndodhet ne nje nga zonat e njohura per qetesine dhe sigurine e larte, ne Rrugen “3 Vellezerit Kondi” , fare prane Parkut Kombetar te Tiranes dhe larg zhur

Vile per Qira/ Shitje, Lunder, Tirane.

Çmimi: 
2500.00 EUR/month
Çmimi: 
Në Proçes Vlerësimi
Dhoma Gjumi: 
4
Banjo: 
4
Garazh: 
yes
Vendodhje: 
Tirane
Kodi i Prones: 
AP-356

Vila ka nje siperfaqe ndertimi prej 280 meter katror dhe eshte e ndertuar mbi nje Truall me Siperfaqe 400 meter katror.

Shtepi ne Shitje

Çmimi: 
185000.00 EUR
Siperfaqe: 
1290 m²
Dhoma Gjumi: 
3
Banjo: 
2
Garazh: 
yes
Vendodhje: 
Shkoze
Kodi i Prones: 
AP-349

Ofrohet per shitje shtepi private me siperfaqe 290m2 dhe 1000m2 bace/truall e pershtatshme per ndertim per cdo lloj biznesi, e ndodhur ne rrugen "Ali Demi", Tirane.

Shtepi per Qera

Çmimi: 
1000.00 EUR/month
Siperfaqe: 
196 m²
Dhoma Gjumi: 
3
Banjo: 
2
Garazh: 
2
Vendodhje: 
Tirane
Kodi i Prones: 
AP-331

Kemi kenaqesine per tju ofrouar per Qera kete shtepi te sapo ndertuar me vendodhje ne Tirane.Siperfaqa e baneses qe jepet me qira eshte rreth 196m2 dhe perbehet nga 3 dhom

Vile per Qera/Shitje

Çmimi: 
1000000.00 EUR
Çmimi: 
3000.00 EUR/month
Siperfaqe: 
800 m²
Dhoma Gjumi: 
16
Banjo: 
8
Garazh: 
4
Vendodhje: 
Tirane
Kodi i Prones: 
AP-330

Ne kemi kenaqesine te ofrojme per Qera dhe Shitje kete Vile te madhe 4-kate me siperfaqe totale 800m2 e ndodhur ne Rr. "Tre Vellezerit Kondi" ketu ne Tirane.

Projekt i Ri (Mullet, Tirane)

Çmimi: 
250000.00 EUR
Siperfaqe: 
600 m²
Vendodhje: 
Mullet
Kodi i Prones: 
AP-314

Ne nje truall me siperfaqe 1200m2 qe ndodhet ne fshatin Mullet, Tirane pritet te filloj ndertimi i dy vilave sipas nje projekti bashkohor.

Shtepi ne Shitje

Çmimi: 
150000.00 EUR
Siperfaqe: 
284 m²
Vendodhje: 
Dhermi
Kodi i Prones: 
AP-313

Ofrohet per shitje shtepi me siperfaqe 284m2 e ndodhur ne Dhermi, fshat i cili ben pjese ne Bashkine e Himares te rrethit te Vlores, i vendosur buze detit Jon, midis gjelb

Private House for Sale

Çmimi: 
25000.00 EUR
Siperfaqe: 
1200 m²
Vendodhje: 
Lushnje
Kodi i Prones: 
AP-199

Ofrohet per shitje shtepi private 2+1 (1 kateshe) me siperfaqe 90m2 e cila ndodhet mbi nje prone me siperfaqe totale 1200m2 ne fshatin Thane te Lushnjes, fare prane liqenit te Thanes