Top

Dyqan per Shitje

Çmimi: 
3200.00 EUR/m²
Siperfaqe: 
100 m²
Banjo: 
1
Vendodhje: 
Tirane
Kodi i Prones: 
AP-339

Kemi kenaqesine te ofrojme per Shitje kete dyqan fantastik, me siperfaqe 100m2 i ndodhur ne Rr. Sulejman Delvina prane stadiumit Dinamo.

Dyqan per Shitje

Çmimi: 
82000.00 EUR
Siperfaqe: 
16 m²
Vendodhje: 
Tirane
Kodi i Prones: 
AP-268

Ofrohet per shitje Dyqan me siperfaqe 16m2 i ndodhur ne rrugen e Durresit e njohur tashme si nje nga rruget me te njohura dhe te populluara te Tiranes.

Dyqan per Qera

Çmimi: 
400.00 EUR/month
Siperfaqe: 
75 m²
Banjo: 
1
Kodi i Prones: 
AP-246

Ofrohet per qira nje ambjent me siperfaqe 75 meter katror prane ish Shkolles se beksave, ndermjet Qendes Spitalore Universitare Nene Tereza dhe Oxhakut.

Dyqan per Qera

Çmimi: 
1200.00 EUR/month
Siperfaqe: 
27 m²
Vendodhje: 
Tirane
Kodi i Prones: 
AP-235

Ofrohet per qera dyqan me siperfaqe 27m2 ne katin e pare te kullave binjake ne Bulevardin Deshmoret e Kombit.

Dyqane ne Shitje

Çmimi: 
2500.00 EUR/m²
Siperfaqe: 
102 m²
Vendodhje: 
Tirane
Kodi i Prones: 
AP-200

Ofrohen per shitje 2 dyqane ne nje nga zonat me te populluara te Tiranes, 21 Dhjetori , me siperfaqe 100 dhe 102m2, zone kjo mjaft e pershtatshme per biznes dhe mundesira

Dyqan me Qira

Çmimi: 
600.00 EUR/month
Siperfaqe: 
130 m²
Banjo: 
1
Vendodhje: 
Tirane
Kodi i Prones: 
Ap-173

Prane Shkolles se Kuqe ne Rr.Qemal Stafa ofrohet me qera ambient me siperfaqe 130m2, ndertim i ri me hyrje me vehte buze rruge.Ky ambient ndodhet ne katin e dyte,ka te montuar ndric

Dyqan me Qera

Çmimi: 
400.00 EUR/month
Siperfaqe: 
60 m²
Banjo: 
1
Vendodhje: 
Tirane
Kodi i Prones: 
AP-164

Jepet me qera Dyqan me sip.60m2 me vendodhje ne rrugen e Elbasanit,i orientuar ne 2 drejtime kryesore Veri-Perendim.Objekti ne te cilen ndodhet dyqani eshte nje Ndertim i Ri dhe tepe

Dyqane me Qira

Çmimi: 
450.00 EUR/month
Siperfaqe: 
50 m²
Vendodhje: 
Tirane
Kodi i Prones: 
AP-137

Fare prane institucionit te ATSH-es,vetem 100m larg Pazarit te Ri (ku ju mund te blini produkte mjaft te fresketa),ne nje ndertese te re 8-kateshe,ne Rrugen Fadil Rada,pik