Top

Vila per Qera/Shitje

Dhoma Gjumi: 
3
Banjo: 
3
Garazh: 
po
Vendodhje: 
Tirane
Kodi i Prones: 
AP-360

Ofrohet per qera dhe shitje vile tre kateshe, me siperfaqe trualli 335m2 dhe siperfaqe ndertimi125m2 + 35m2 parking i mbuluar dhe i disponueshem per 2-3 makina, e ndodhur ne afersi

Vila per Qera

Çmimi: 
2500.00 EUR/month
Siperfaqe: 
482 m²
Dhoma Gjumi: 
4
Banjo: 
5
Garazh: 
yes
Vendodhje: 
Tirane
Kodi i Prones: 
AP-357

Vila ndodhet ne nje nga zonat e njohura per qetesine dhe sigurine e larte, ne Rrugen “3 Vellezerit Kondi” , fare prane Parkut Kombetar te Tiranes dhe larg zhur

Vile per Qira/ Shitje, Lunder, Tirane.

Çmimi: 
2500.00 EUR/month
Çmimi: 
Në Proçes Vlerësimi
Dhoma Gjumi: 
4
Banjo: 
4
Garazh: 
yes
Vendodhje: 
Tirane
Kodi i Prones: 
AP-356

Vila ka nje siperfaqe ndertimi prej 280 meter katror dhe eshte e ndertuar mbi nje Truall me Siperfaqe 400 meter katror.

Toke ne shitje

Price: 
Në Proçes Vlerësimi
Siperfaqa: 
348 m²
Vendodhje: 
Tirane
Kodi i Prones: 
AP-355

Ofrohet per shitje truall me siperfaqe 348m2, mbi te cilin ekziston nje shtepi banimi me siperfaqe kati perdhe 55,8m2, e ndertuar ne vitin 1961 dhe e rinovuar ne vite si edhe e paji

Shtepi ne Shitje

Çmimi: 
185000.00 EUR
Siperfaqe: 
1290 m²
Dhoma Gjumi: 
3
Banjo: 
2
Garazh: 
yes
Vendodhje: 
Shkoze
Kodi i Prones: 
AP-349

Ofrohet per shitje shtepi private me siperfaqe 290m2 dhe 1000m2 bace/truall e pershtatshme per ndertim per cdo lloj biznesi, e ndodhur ne rrugen "Ali Demi", Tirane.

Shtepi per Qera

Çmimi: 
1000.00 EUR/month
Siperfaqe: 
196 m²
Dhoma Gjumi: 
3
Banjo: 
2
Garazh: 
2
Vendodhje: 
Tirane
Kodi i Prones: 
AP-331

Kemi kenaqesine per tju ofrouar per Qera kete shtepi te sapo ndertuar me vendodhje ne Tirane.Siperfaqa e baneses qe jepet me qira eshte rreth 196m2 dhe perbehet nga 3 dhom

Vile per Qera/Shitje

Çmimi: 
1000000.00 EUR
Çmimi: 
3000.00 EUR/month
Siperfaqe: 
800 m²
Dhoma Gjumi: 
16
Banjo: 
8
Garazh: 
4
Vendodhje: 
Tirane
Kodi i Prones: 
AP-330

Ne kemi kenaqesine te ofrojme per Qera dhe Shitje kete Vile te madhe 4-kate me siperfaqe totale 800m2 e ndodhur ne Rr. "Tre Vellezerit Kondi" ketu ne Tirane.

Truall ne Shitje

Siperfaqa: 
465 m²
Vendodhje: 
Durres
Kodi i Prones: 
AP- 325

Ofrohet per Shitje ne Durres prane Spitalit Rajonal nje prone me siperfaqe rreth 465m2, e pershtatshme per ndertimin e nje spitali apo qendre shendetesore.