Top

Toke ne Shitje (900 meter katror)

Çmimi: 
130000.00 EUR
Siperfaqa: 
900 m²
Vendodhje: 
Lunder
Kodi i Prones: 
AP-319

Ofrohet per shitje nje parcel toke me siperfaqe 900 meter katror qe gjendet ne Jug te Tiranes dhe pikerisht ne nje nga Rruget e fshatit Lunder, perball Qendres Tregtare me

Toke per Shitje ne Lunder, Tirane

Çmimi: 
80.00 EUR/m²
Siperfaqa (ha): 
1.50 ha
Vendodhje: 
Lunder
Kodi i Prones: 
AP-176

Vetem 6 km jashte qytetit te Tiranės (ne jug te saj), ofrohet per shitje nje pllaje e embel toke,mjaft e pershtatshme per ndertim Vilash me siperfaqe prej 15 000 meter kat

Toke per shitje ne Mjull Bathore, Tirane

Çmimi: 
80.00 EUR/m²
Siperfaqa (ha): 
3.30 ha
Vendodhje: 
Farke
Kodi i Prones: 
AP-171

Toka eshte e vendosur kendshem ne periferi te Tiranes , ne anen jugore te saj, prane autostrades, nje rruge qe lidh Tiranen me qytetin e Elbasanit.

Toke per Shitje ne Farke

Çmimi: 
36.00 EUR/m²
Siperfaqa (ha): 
1.70 ha
Vendodhje: 
Farke
Kodi i Prones: 
AP-130

Toka ne shitje,ndodhet vetem 6 km larg Qendres se Tiranes,ne afersi te banesave ekzistuese, pothuajse ne Qender te Komunes Farke dhe fare prane Shkolles se kesaj Komune.Toka ndodhet

Vile Per Shitje/ Qera

Çmimi: 
1000.00 EUR/m²
Çmimi: 
4000.00 EUR/month
Siperfaqe: 
521 m²
Dhoma Gjumi: 
6
Banjo: 
4
Garazh: 
2
Vendodhje: 
Farke
Kodi i Prones: 
AP-125

Sic mund te shihet edhe nga pamjet ngjitur me kete pershkrim,nje Vile shume e bukur ofrohet per shitje.Vila eshte pjese e nje kompleksi te njohur Vilash,vetem 300m larg Qe

Toke per Shitje ne Lunder, Tirane

Çmimi: 
140.00 EUR/m²
Siperfaqa: 
5500 m²
Vendodhje: 
Lunder
Kodi i Prones: 
AP-108

Lundra ndodhet afersisht 6km nga Qendra e Tiranes. Toka ndodhet ne te djathte te Rruges Tirane - Elbasan, fare prane TEGUT, 70m nga rrethrrotullimi.